Roland Svensson Gillöga

516515

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Natt och sommar, Gillöga", signerad roland S 1967, PT, färglitografi, bildmått ca 30x59 cm

Med dedikation, gulnad

Roland Svensson Gillöga
Budhistorik (14 bud)
3785982
3773642
3785981
3773642
900
3785980
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.