Blomsterstilleben

516514

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Blomsterstilleben, olja på duk, ca 32x22 cm

Krackelerad

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Blomsterstilleben

Budhistorik (22 bud)
3786846
4 200
3786364
3786845
3 800
3786364
3 600
3786844
3 400

Slutpris SEK:
4 200
428 EUR, 517 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.