Josef Frank, soffbord, Svenskt Tenn

516511

JOSEF FRANK, soffbord, Svenskt Tenn, modellnummer 2139, rund skiva fanerad med almrot, profilerad kant, underrede fanérat i valnöt, brännmärkt Josef Frank, höjd 50, diameter 120 cm

skivan med slitage, fuktfläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (31 bud)
3788007
26 000
3787415
25 000
3788006
25 000
3787415
24 000
3787993
23 000

Slutpris SEK:
26 000
2 618 EUR, 2 974 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.