Spegel gustaviansk stil

516507

SPEGEL, 1900-talets början, gustaviansk stil, dekor med fågel, förgylld och bemålad dekor, höjd ca 112x42 cm

Dekordelar saknas, färgbortfall, skador

Speglar

Rum 2

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (8 bud)
3787002
3786565
1 400
3787001
1 400
3786565
1 300
3785238

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.