Ljusstakar i silver

516503

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, svenska importstämplar 1920/30-tal, rokokostil, fylld botten, höjd 17 cm

Silver

Ljusstakar i silver

Budhistorik (5 bud)
3788282
3788092
850
3787833
3782890
600
3780533

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.