Thonet stolar 1 par

516502

THONET, stolar, 4 st, 1900-tal, rottingsitsar, etikettmärkta, formböjt trä, sitthöjd ca 47 cm

1 med lagning, bruksslitage

Möbler, Stolar, Diverse

Rum 8

Thonet stolar 1 par

Budhistorik (16 bud)
3787897
5 200
3787899
5 200
3787897
5 000
3787860
4 800
3787860
4 400

Slutpris SEK:
5 200
537 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.