Thonet

516501

THONET, stolar, 4 st, 1900-tal, rottingsitsar, etikettmärkta, formböjt trä, sitthöjd ca 47 cm

1 rottingsits med mindre skador undertill, bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 4

Thonet

Budhistorik (52 bud)
3787597
13 500
3788087
13 000
3787597
12 500
3788080
12 000
3787597
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 376 EUR, 1 663 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.