Väggarmaturer 1970-tal

516499

VÄGGARMATURER, 1 par, 1970-tal, svartlackerad plåt, djup ca 30, höjd ca 18 cm

Bruksslitage, smärre repor

Belysning, Vägglampor

Rum 7, Hylla 3

Väggarmaturer 1970-tal

Budhistorik (5 bud)
3786940
500
3786761
450
3786517
3784184
3772490

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.