Taklampor Belysningstema

516496

TAKLAMPOR, 3 st, 1960-tal, mässing, genombruten dekor, sammonterade, höjd ca 83 cm

Takkåpa senare, smärre repor

Belysning, Taklampor, Design, Tema

Rum 7, Hylla 4

Taklampor Belysningstema

Budhistorik (14 bud)
3789539
3789402
3786101
3786098
950
3786096
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.