Karmstolar gustaviansk stil

516494

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets början, gustaviansk stil, vitmålade, sitthöjd ca 41 cm

Slitage, senare bemålning, en stol med bräckage

Möbler, Stolar

Rum 8

Karmstolar gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
3787961
500
3786785
450
3786785
3787957
3786785

Slutpris SEK:
500
52 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.