Slagbord

516493

SLAGBORD, 1900-talets början, ek, vardera slag ca 48, höjd ca 72, 120x42 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Matbord

Rum 5

Slagbord

Budhistorik (5 bud)
3788437
650
3788432
500
3788429
3788195
3788111

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.