Byrå gustaviansk stil

516488

BYRÅ, 1800-talets slut, gustaviansk stil, 3-lådig, fanér i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 84, 94x43 cm

Nyckel saknas, ett lås löst, slitage

Ändringar/tillägg
ett lås löst, avhämtas i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
3785469
500
3779585
450
3775009
3774521
3774359

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.