Mafalda Hasslo

516480

MAFALDA HASSL0 född Figoni (1911-1998): Kopia efter The Artist's Studio, 1855 Gustave Courbet, signerad och daterad -68, blandteknik, ca 16x16 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 19

Mafalda Hasslo

Budhistorik (5 bud)
3786882
500
3785326
450
3781942
3781358
3772449

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.