Madeleine Pyk

516479

MADELEINE PYK (född 1934): Interiör med kvinna, signerad M Pyk, olja på duk, ca 62,5x62 cm

Proveniens: utställd på Galleri A Stora Nygatan 46 Stockholm

Krackelyr

Rum 6

Madeleine Pyk

Budhistorik (12 bud)
3787179
4 600
3787178
4 400
3781448
4 200
3781445
3 200
3780019

Slutpris SEK:
4 600
469 EUR, 567 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.