Rakel Callander

516476

RAKEL CALLANDER, matta, rölakan, signerad ca 270x 248 cm

Slitage, fläckar, fransa bortfall

Mattor/Textilier, Design

Matthylla 3

Rakel Callander

Budhistorik (15 bud)
3789993
3789992
3 600
3789991
3 400
3787997
3 200
3784878

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.