Serveringsvagn

516463

SERVERINGSVAGN, 1900-talets slut, dekor av blomster, höjd ca 72, 65x42 cm

ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Serveringsvagn

Budhistorik (11 bud)
3785311
3785308
750
3785304
700
3785305
650
3785304
600

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.