Björn Wiinblad fat

516455

BJÖRN WIINBLAD, "Efteraar" från serien "Aarstiderne", fat, dekor i underglasyr, signerad och daterad Björn Wiinblad, numrerad 3065, diameter 35 cm

Keramik/Porslin

Monter 10

Björn Wiinblad fat

Budhistorik (3 bud)

3785016
700
3785014
500
3785000

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.