Frans Wilhelm Odelmark oljemålning

516449

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Flicka med gäss, signerad F.W. Odelmark, akvarell, 54x38 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 48

Budhistorik (7 bud)
3785971
3785810
3782897
500
3781951
450
3781944

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.