Vasile Grigore

516440

VASILE GRIGORE (1935-2012), "Melancolie in trei culori", olja på duk, signerad V Grigore, ca 54x65 cm

Fack 21

Vasile Grigore

Budhistorik (5 bud)
3785754
3784980
3784916
550
3774484
500
3774479

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.