Gustav Eriksson olja

516435

GUSTAV ERIKSSON (1900-tal): Kvinna med fåglar, signerad Guér, olja på pannå, ca 74x54 cm

Fack 27

Gustav Eriksson olja

Budhistorik (2 bud)

3779954
3775674

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.