Rökbord

516433

RÖKBORD, 1900-talets första hälft, ek, bricka i koppar, plakettmärkt Edvard Nilsson på 70-årsdagen, diemater ca 60, höjd ca 66 cm, medföljer rökutensilier 3 dlr bestående av skrin (delvis med skada)

Ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Rökbord

Budhistorik (27 bud)
3785912
2 600
3785907
2 400
3785911
3785907
3785905
1 900

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.