Matgrupp gustaviansk stil

516428

MATGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, vitlackerade, beslag i metall, 3 iläggshöjd bord ca 74, diameter ca 115, sitthöjd ca 45 cm

Slitage/mindre skador, färgborfall, en stol med bräckage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 13

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (29 bud)
3784727
2 600
3784721
2 400
3784715
3784710
3784702
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK: