Hörnskåp

516425

HÖRNSKÅP, 1700-tal, bemålat i vitt, invändigt med hyllplan, höjd ca 221, 114x77 cm

Senare bemplning, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Hörnskåp

Budhistorik (13 bud)
3785343
3 400
3785341
3 200
3785335
3785340
3785335
2 800

Slutpris SEK:
3 400
346 EUR, 419 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.