Bengt Fransson oljemålning

516424

BENGT FRANSSON (född 1935): "Flicka i blomsteräng", signerad Bengt Fransson, olja på pannå, ca 24x19 cm

Fack 33

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3784585
950
3783398
900
3783395
850
3778992
3778675
550

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.