Bengt Fransson oljemålning

516420

BENGT FRANSSON (född 1935): "Vid havet", signerad Bengt Fransson, olja på duk, ca 35x27 cm

Fack 14

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3784912
3782236
3782235
1 900
3782234
1 800
3781666
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.