Bägare skålar vas sillver Öhman

516413

BÄGARE, 3 par, SKÅLAR, 2 st, VAS, silver, Öhmans Eft P Aug Lycksele, delvis monogramsignerade MÖ (Martin Öhman), 1950/60-tal, höjd ca 4-5,5 cm, vikt ca 571 g

En skål med gravyr, en bägare med gravyr undertill, vasen med mindre kantbuckla

Silver

Monter 18

Budhistorik (3 bud)

3785233
2 400
3777633
1 400
3773498
1 300

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.