Jean-Francois Millet

516392

JEAN-FRANCOIS MILLET (Frankrike, 1814-1875): efter "Le Greffeur", signerad i plåten J F Millet, etsning, ca 18x23 cm

Fack 5

Jean-Francois Millet

Budhistorik (1 bud)

3782369
2018-01-27 23:38:15

2018-01-28 kl 14:32
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.