Tvillingring 18 k vitguld 2 diamanter

516390

TVILLINGRING, 18 k vitguld med 2 briljantslipade diamanter, totalt ca 0,16 ct enligt gravyr, stämplad 'HS', ringstorlek 21, totalvikt ca 2,6 g

Bruksslitage

Guld/Smycken

Monter 19

Budhistorik (6 bud)
3785422
3777921
3777919
1 900
3776642
1 800
3776641

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.