Ring 18 k vitguld, briljantslipad diamant

516389

RING, 18 k vitguld, briljantslipad diamant, ca 0,05 ct, stämplad 'HS' med svensk importstämpel, ringstorlek 17,5, totalvikt ca 2,3 g

Bruksslitage

Guld/Smycken

Monter 19

Budhistorik (5 bud)
3781449
950
3780511
900
3775624
850
3771929
3771813
500

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.