Ring 18 k vitguld, briljantslipad diamant, ca 0,40

516388

RING, 18 k vitguld, med briljantslipad diamant, ca 0,40 ct, kvalité F-G/VVS, stämplad med 'HS' samt svensk importstämpel, ringstorlek 21, totalvikt ca 2,6 g, intyg medföljer

Bruksslitage

Guld/Smycken

Monter 19

Budhistorik (10 bud)
3784144
5 000
3784143
4 800
3778393
4 400
3774252
3773518
1 600

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.