Zorn etsning

516384

ANDERS ZORN (1860-1920): Lavards Anders, signerad Zorn, signering i plåten, utförd 1919, etsning, 15,7x11,7 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 168

Ej examinerad ur ram

Monter 16

Zorn etsning

Budhistorik (7 bud)
3783216
3 400
3783214
3 200
3771217
3783213
3771217
2 800

Slutpris SEK:
3 400
346 EUR, 419 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.