Vitrinskåp

516383

VITRINSKÅP, 1940-tal, fanér i mahogny, glasad överdel med 2 hyllor, dörrluckor med träskuren dekor av blomster, höjd ca 190, 112x38 cm, nyckel medföljer

Slitage, delvis blekt, en lös list

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Vitrinskåp

Budhistorik (13 bud)
3768111
3780435
1 400
3768111
1 300
3780434
3768111

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.