Peter Dahl akvarell

516382

PETER DAHL (född 1934): "Vågen", signerad Peter Dahl, akvarell, ca 27x24 cm

Peter Dahl akvarell

Budhistorik (14 bud)
3783581
2 800
3783573
2 600
3783411
3783170
1 600
3783088

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.