Carl Brandt oljemålning

516380

CARL BRANDT (1852-1930): Fäbod i höstlandskap, signerad och daterad C Brandt 1909, olja på duk, ca 59x73 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 7

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3780998
3773536
550
3771451
500
3770720

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.