Harald Lindberg oljemålning

516378

HARALD LINDBERG (1904-1976): Stuga vid vattendrag, signerad Harald Lindberg, olja på duk, ca 62x71 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 15

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3771449
1 600
3770649

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.