Francois Xavier Bricard oljemålning

516375

FRANCIOS XAVIER BRICARD (1881-1935): Yngling med cigarett, signerad F Bricard, olja på duk, ca 82x50 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (3 bud)

3780002
3780000
3779999
500

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.