Lauritz Ring Andersen akvarell

516372

LAURITZ RING ANDERSEN (1854-1933): Skogsbryn, signerad L.A. Ring, akvarell, ca 22x16 cm

Fack 10

Budhistorik (17 bud)
3782845
3782868
3782845
950
3782864
900
3782845
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.