Lauritz Andersen Ring akvarell

516371

LAURITZ RING ANDERSEN (1854-1933): Landskapsvy, signerad daterad L.A. Ring -14, akvarell, ca 22,5x34 cm

Fack 8

Budhistorik (8 bud)
3782849
650
3782843
600
3782763
550
3782742
500
3782298
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.