Sven X:et Erixon oljemålning

516370

SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): Vinterlandskap, signerad med kulspetspenna Sven Erixon, olja på pannå, ca 29x43 cm

Rum 5

Sven X:et Erixon oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3785729
5 400
3772422
5 200
3772422
4 800
3771262

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.