Skåp jugend

516368

SKÅP, 1900-talets början, jugend, mahognyfanér, dekor av intarsia, nedre del med hyllplan, medskyltmärkt N. Bomans Ångsnickeri, etabl 1870 Åbo, höjd ca 167,72x36 cm, nyckel medföljer

Slitage, mindre märken

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Skåp jugend

Budhistorik (21 bud)
3782916
5 600
3781956
5 400
3781956
4 800
3781105
4 600
3780157
4 400

Slutpris SEK:
5 600
571 EUR, 690 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.