Gustav Rudberg oljemålning

516352

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Sommarmotiv, signerad Rudberg, olja på duk, ca 74x85 cm

Smärre ytfläckar

Kundcenter

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3785490
11 500
3783377
11 000
3783377
9 600
3783375
9 000
3783374
8 000

Slutpris SEK:
11 500
1 172 EUR, 1 417 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.