Charles Roka oljemålning

516351

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Poserande kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 80x65 cm

Konst, Äldre måleri

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3783836
6 000
3783835
5 800
3782844
5 600
3783834
5 400
3782844
5 200

Slutpris SEK:
6 000
611 EUR, 739 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.