Giuseppe Renda bronskulptur

516350

GIUSEPPE RENDA (1859/62-1939): Kvinnobyst, 1900-talets början, signerad G Renda and inscribed with F.B.Napoli, brunpatinerad brons, höjd ca 25 cm

Konst, Skulpturer

Giuseppe Renda bronskulptur

Budhistorik (9 bud)
3782681
2 600
3780601
2 400
3780584
3780579
3780571

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.