Peter Dahl färglitografi

516347

PETER DAHL (född 1934): Disco, signerad Peter Dahl, 204/300, färglitografi, bladmått ca 91x64 cm

Fack 21

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (10 bud)
3785435
2 600
3785434
3785324
3785323
1 700
3785309

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.