Peter Dahl färglitografi

516344

PETER DAHL (född 1934): Restauranginteriör med konstnären själv, signerad Peter Dahl, 338/375, färglitografi, ca 59x86 cm

Fack 27

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (14 bud)
3784960
3 200
3784956
3784943
2 800
3784941
2 600
3784930
2 400

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.