Mosse Stoopendahl olja

516342

MOSSE STOOPENDAHL (1901-1948): Gräsänder, signerad och daterad Mosse Stoopendahl 1944, olja på duk, 95,5x145 cm

Konst, Äldre måleri

Mosse Stoopendahl olja

Budhistorik (7 bud)
3786571
21 000
3786569
18 500
3785999
18 000
3785997
17 000
3781042
16 000

Slutpris SEK:
21 000
2 140 EUR, 2 587 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.