Ernfried Wahlqvist oljemålning

516337

ERNFRIED WAHLQVIST (1814-1895): Landskap med fors, monogramsignerad och daterad E.W 1880, olja på papper, ca 20x26 cm

Uppfodrad på pannå, sprickor i papperet

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (13 bud)
3782667
1 600
3782421
3782418
1 400
3782416
1 300
3782415

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.