Wilhelm von Gegerfeldt oljemålning

516335

WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): Gårdsmotiv, signerad W. Gegerfeldt, olja på duk, ca 35x53 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (6 bud)
3781570
1 300
3774536
3768897
3768895
3768222

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.