Royal Copenhagen figurin

516331

CHRISTIAN THOMSEN (1860-1921), figurin, porslin, Kunglig Dansk, pojke med fiskespö, 1900-talets mitt, signerad och numrerad (1659), höjd ca 31 cm

2:a sortering

Keramik/Porslin

Royal Copenhagen figurin

Budhistorik (4 bud)

3772232
450
3783728
3772232
3768814

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.