Louise Canuet oljemålning

516330

LOUISE CANUET (1900-tal): Kvinnoporträtt, signerad L Canuet, olja på duk, ca 41x33 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Louise Canuet oljemålning

Budhistorik (39 bud)
3785394
7 000
3785392
6 800
3785390
6 600
3785388
6 400
3785387
6 200

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.